Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn
Maak kennis met Camilla de Poedel, een schattige knuffel van 15 cm groot met kraalogen die je zeker wilt knuffelen. Deze zachte en pluizige vriend wil graag jouw metgezel zijn en staat altijd klaar om te spelen. Camilla is speciaal en heeft zelfs een verjaardag op 24 februari. Met haar roze kleur en zijdezachte vacht is ze een perfecte aanvulling op jouw knuffelcollectie. Verzamel alle TY Beanie vriendjes en beleef eindeloos speelplezier!
Ontmoet Snowfall, de Eenhoorn in kerstsfeer die je hart zal veroveren. Met een lengte van 15 cm en grote, ronde kraalogen is dit knuffeldier perfect om mee te knuffelen en knuffels te troosten. Snowfall brengt magie in huis, vooral tijdens de kersttijd. Deze eenhoorn is jarig op 21 december en brengt vreugde en betovering waar ze ook gaat. Voeg Snowfall toe aan je TY Beanie collectie en creëer je eigen sprookje!
Beide knuffels hebben een CE-markering voor veiligheid, zijn gemaakt van zacht pluche materiaal en zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder. Laat je verbeelding de vrije loop met Camilla de Poedel en Snowfall de Kerst Eenhoorn. Deze knuffels hebben geen geluidsfuncties en zijn niet interactief, maar bieden eindeloos knuffelplezier zonder enige digitale afleiding. Een geweldig cadeau voor elke knuffelliefhebber!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,95 voor Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn is gemeten op 26-04-2025. De hoogste prijs was € 39,95 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 85 mm |
| Product hoogte | 17 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 338 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 392 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.180 kg |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 8720679616488 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty - Knuffel - Beanie Boo's - Camilla Poodle & Christmas Unicorn aankoopt