De TY Husky hond Beanie is een schattige pluche knuffel in de vorm van een grijze en witte husky. Met een hoogte van 42 cm is deze knuffeldier perfect voor kinderen vanaf 3 jaar oud. De knuffel is gemaakt van zacht pluche materiaal van hoge kwaliteit, wat zorgt voor een aangename knuffelervaring.
De knuffel heeft een knuffelthema in de vorm van een hond en is wasbaar, waardoor je hem altijd schoon en fris kunt houden. Met CE-markering voldoet deze knuffel aan alle veiligheidsnormen en is geschikt voor kinderen tot 10 jaar oud. Of het nu voor spelen of decoratie is, deze TY Husky hond Beanie is een geweldige aanvulling op elke kinderkamer.
Het product wordt geleverd door Van der Meulen Sneek B.V. en heeft een unieke EAN-code van 0008421370696. Er zijn geen batterijen nodig voor deze knuffel en hij maakt geen geluid. De verpakking heeft afmetingen van 243 mm breed, 210 mm hoog en 416 mm lang, met een gewicht van 786 g.
Deze pluche knuffel is niet alleen een geweldig cadeau voor kinderen, maar ook een leuke toevoeging aan je eigen collectie knuffeldieren. Bestel vandaag nog de TY Husky hond Beanie en laat je betoveren door zijn schattigheid en zachtheid!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Intertoys
- Bij Intertoys kun je TY Husky hond Beanie - pluche knuffels - grijs/wit - 42 cm - knuffeldieren kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Husky hond Beanie - pluche knuffels - grijs/wit - 42 cm - knuffeldieren te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Husky hond Beanie - pluche knuffels - grijs/wit - 42 cm - knuffeldieren bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 28,99 voor TY Husky hond Beanie - pluche knuffels - grijs/wit - 42 cm - knuffeldieren is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,99 op 01-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | service@vandermeulen.com |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Hond |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen Sneek B.V. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 230 mm |
| Product hoogte | 42 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515 435 635 |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 416 mm |
| Verpakkingsgewicht | 786 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421370696 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Husky hond Beanie - pluche knuffels - grijs/wit - 42 cm - knuffeldieren aankoopt