Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm.
- EAN: 0008421394111
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. brengt de magische wereld van Hogwarts tot leven in de palm van je hand. Met zijn schattige en knijpbare design is deze pluche knuffel perfect voor zowel jonge tovenaars als liefhebbers van Harry Potter.
De pluche knuffel is gemaakt door het merk Ty en is van hoge kwaliteit. Hij is verpakt in een doos van 0.40 kg en is perfect voor kinderen vanaf 3 jaar. Het spelsoort van deze knuffel is educatief, met Nederlandse instructies en vereist geen batterijen voor gebruik.
De Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. knuffel heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Met een prachtige multicolor afwerking en CE-markering voldoet deze knuffel aan alle kwaliteitsnormen.
Deze pluche knuffel van Ty is een geweldige toevoeging voor elke fan van de Harry Potter franchise. Of je nu op zoek bent naar een educatieve knuffel of gewoon een stukje magie wilt toevoegen aan je collectie, Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. is de perfecte keuze.
Bestel vandaag nog en breng de betovering van Hogwarts naar huis met de Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. knuffel. Een must-have voor elke echte fan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. kopen voor de prijs van € 14,66. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,40 voor Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. is gemeten op 11-03-2026. De hoogste prijs was € 15,19 op 26-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,79. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Ty |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2014180 |
| EAN | 0008421394111 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421394111 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Harry Potter Dumbledore Squish a Boo 20cm. aankoopt