Met de Ty Gear Duke portemonnee kunnen jonge kinderen op een stijlvolle manier hun geld en kleine spulletjes veilig bewaren. Deze schattige portemonnee is ontworpen met de kenmerkende hoogwaardige kwaliteit van Ty en heeft een bruine kleur die perfect past bij elke outfit.
De Ty Gear Duke portemonnee is geschikt voor kinderen van 3 jaar en ouder, waardoor het een geweldige keuze is voor de kleintjes die hun eigen spulletjes graag bij zich dragen. De portemonnee is wasbaar, waardoor deze eenvoudig schoon te houden is, zelfs na veelvuldig gebruik.
Dankzij het handige formaat van 11 cm breed en 20 cm hoog past de Ty Gear Duke portemonnee perfect in kleine handjes en is hij ideaal om mee te nemen naar school, familiebezoek of andere uitstapjes. De CE-markering op de portemonnee garandeert dat deze voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
Of het nu als cadeau is voor een verjaardag of gewoon als leuke verrassing, de Ty Gear Duke portemonnee zal zeker in de smaak vallen bij jonge kinderen die dol zijn op praktische en stijlvolle accessoires. Laat je kleintje zijn eigen stijl uitdrukken met deze schattige en functionele portemonnee van Ty Gear!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je Ty Gear Duke portemonnee kopen voor de prijs van € 3,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Gear Duke portemonnee te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Gear Duke portemonnee bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 3,99 voor Ty Gear Duke portemonnee is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 21-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | bruin |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Geen thema |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Stof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 200 cm |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 42 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421952106 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Gear Duke portemonnee aankoopt