De Ty Emojis Knuffel Katze mit Herzaugen van 15 cm is een schattige toevoeging aan elke knuffelverzameling. Met zijn grote hartvormige ogen en zachte pluche vacht is dit knuffeltje perfect om mee te knuffelen en te spelen.
De knuffel is geschikt voor alle leeftijden en is gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal. Het is 20 cm breed, 20 cm hoog en weegt slechts 76 g. Daarnaast is de knuffel wasbaar, wat zorgt voor eenvoudig onderhoud en langdurig speelplezier.
Dankzij het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig en duurzaam product. Deze schattige knuffelkat is niet interactief en maakt geen geluid, waardoor het ook ideaal is voor rustige knuffelmomenten.
Of je nu een kind een plezier wilt doen of een knuffelcadeau zoekt voor een geliefde, de Ty Emojis Knuffel Katze mit Herzaugen is een geweldige keuze. Voeg deze knuffel toe aan je collectie en geniet van zijn lieve uitstraling en zachte knuffeligheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty Emojis, Katze mit Herzaugen 15cm kopen voor de prijs van € 11,25. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Emojis, Katze mit Herzaugen 15cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Emojis, Katze mit Herzaugen 15cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Ty Emojis, Katze mit Herzaugen 15cm is gemeten op 17-03-2025. De hoogste prijs was € 11,25 op 21-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,30. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | December |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Ondersteuning met updates | Informatie niet beschikbaar |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 76 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
EAN
| EAN | 0008421422944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Emojis, Katze mit Herzaugen 15cm aankoopt