Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel is een schattige knuffel van 24 cm groot die perfect is voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze knuffel vereist geen batterijen en is niet interactief, waardoor hij veilig en eenvoudig in gebruik is. Met zijn vrolijke kleuren en hoogwaardige kunststof materiaal is Beaks de perfecte knuffelvriend voor zowel kinderen als volwassenen.
De Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel heeft een CE-markering, wat betekent dat hij voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. Daarnaast is deze knuffel wasbaar, waardoor je hem altijd schoon en fris kunt houden. Met zijn compacte afmetingen van 12 cm breed en 24 cm hoog is Beaks gemakkelijk mee te nemen of op te bergen.
Of je nu op zoek bent naar een knuffel voor je kind of een leuk cadeau wilt geven, de Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel is een uitstekende keuze. Met zijn gedetailleerde design, geen personage thema en geluidloze functie is Beaks een tijdloze knuffel die gegarandeerd voor uren speelplezier zal zorgen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel 24Cm kopen voor de prijs van € 22,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel 24Cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel 24Cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel 24Cm is gemeten op 22-08-2025. De hoogste prijs was € 29,99 op 30-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Overig |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 160 mm |
| Verpakking hoogte | 156 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| Verpakkingsgewicht | 202 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421372645 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Beanie Buddy Beaks Knuffel 24Cm aankoopt