Maak kennis met deze Ty Beanie Boo Kerst Knuffel Bundel, inclusief de schattige knuffels Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread. Deze knuffels zijn de perfecte metgezellen voor de feestdagen en brengen een vleugje betovering in huis. Met hun sprankelende grote ogen die glinsteren als sterren aan de winterhemel, zullen ze zeker de harten veroveren van zowel jong als oud.
Deze Ty Knuffels zijn niet alleen onweerstaanbaar zacht, maar ook van uitstekende kwaliteit, voorzien van het CE-kwaliteitslabel. Ze zijn speciaal ontworpen voor kinderen vanaf 3 jaar en ouder, maar zullen zelfs volwassenen kunnen bekoren. Deze knuffels zijn perfect geschikt als kerstcadeau, pronkstuk in de kerstboom of gewoon als decoratie tijdens de feestdagen.
De Ty Beanie Boo Kerst Knuffel Bundel bevat drie unieke knuffels met een kerstthema, elk met een hoogte van 15 cm en een breedte van 10 cm. De knuffels zijn wasbaar, waardoor ze makkelijk schoon te houden zijn. Deze schattige pluche knuffeltjes brengen niet alleen vreugde en warmte in huis, maar zorgen ook voor een vleugje magie en gezelligheid tijdens de kerstperiode.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty Beanie Boo Kerst Knuffel - Bundel - met Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread kopen voor de prijs van € 29,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Beanie Boo Kerst Knuffel - Bundel - met Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Beanie Boo Kerst Knuffel - Bundel - met Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,90 voor Ty Beanie Boo Kerst Knuffel - Bundel - met Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 29,90 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | volgt |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | December |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Kerst |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 15 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 15 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719244986200 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Beanie Boo Kerst Knuffel - Bundel - met Gnewman, Weaterby en Nutmeg Gingerbread aankoopt