Ty Beanie Bellies Alex Axolotl is een schattig knuffeldiertje van 15 cm groot. Dit zachte amfibie, in de kleuren mint groen met roze, is ideaal om lekker mee te knuffelen. Alex is jarig op 4 september en houdt ervan om een goed verstopplekje te vinden. Met zijn knuffelthema van de Axolotl zal hij zeker de hartjes van kinderen veroveren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm kopen voor de prijs van € 6,41. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,41 voor Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 16,99 op 27-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,58. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | mint groen met roze |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Axolotl |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0008421415106 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ty Beanie Bellies - Alex Axolotl - 15 cm aankoopt