De TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon van 15 cm is een schattige en pluizige knuffel die zowel kinderen als volwassenen zal betoveren. Met zijn knuffelthema van een wasbeer is Petey Raccoon een perfecte aanvulling op elke knuffelverzameling. Gemaakt van zacht pluche materiaal en met een hoogte van 15 cm is deze knuffel ideaal om mee te knuffelen en vast te houden.
Dankzij het kwaliteitslabel CE kan je met een gerust hart genieten van de TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon. Het materiaal is van hoge kwaliteit en de knuffel is wasbaar, waardoor hij makkelijk schoon te houden is. Of je nu op zoek bent naar een nieuwe knuffelvriend voor jezelf of als cadeau voor een geliefde, Petey Raccoon zal zeker een glimlach op ieders gezicht toveren.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar is de TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon geschikt voor jonge kinderen die behoefte hebben aan een trouwe knuffelvriend. Het toevoegen van Petey Raccoon aan je collectie brengt niet alleen vreugde, maar ook comfort en warmte.
De verpakking heeft een afmeting van 15 cm x 10 cm x 20 cm en weegt slechts 40 g, waardoor deze knuffel gemakkelijk mee te nemen is of cadeau te geven. Met het EAN-nummer 0008421412846 kan je er zeker van zijn dat je een authentieke TY Beanie Baby in handen hebt. Bestel vandaag nog de TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon en voeg een nieuwe vriend aan je knuffelcollectie toe!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsenwinkel be
- Bij Fietsenwinkel be kun je TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon 15 cm kopen voor de prijs van € 10,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon 15 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon 15 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,80 voor TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon 15 cm is gemeten op 01-01-2026. De hoogste prijs was € 14,04 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,24. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ty |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek, Nederland |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@vandermeulen.com |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Gewonnen prijzen | - |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Wasbeer |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen BV |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515435635 |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 40 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0008421412846 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Beanie Babies Bellies Petey Raccoon 15 cm aankoopt