TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm
- EAN: 0008421410552
- Categorie(n): Bijtspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat is een schattige knuffel van 15 cm groot. De knuffel is gemaakt van zacht pluche materiaal in de kleuren wit en grijs, waardoor hij perfect is om mee te knuffelen en te spelen.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze knuffel is 3 jaar, dus het is een veilige keuze voor jonge kinderen. Bovendien is de knuffel BPA-vrij en voorzien van een CE-markering voor extra gemoedsrust.
Morgan de grijze kat wordt geleverd met een bijbehorend EAN-nummer: 0008421410552, zodat je zeker weet dat je een origineel TY-product in handen hebt. Het merk TY staat bekend om zijn kwaliteit en naleving van de CE-richtlijnen.
De afmetingen van de verpakking zijn 10 cm breed, 8 cm hoog en 20 cm lang, met een verpakkingsgewicht van slechts 0,03 kg. Hierdoor is de knuffel gemakkelijk op te bergen of cadeau te geven aan een geliefde.
Als je op zoek bent naar een lief en knuffelbaar speelgoed voor een kind vanaf 3 jaar, dan is de TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat de perfecte keuze. Met de gedetailleerde afwerking en hoogwaardige materialen is deze knuffel een geweldige aanvulling op elke knuffelbeestencollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm kopen voor de prijs van € 6,39. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,39 voor TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 16,50 op 01-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,11. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | Ty |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
Productinformatie
| Kleur | wit, grijs |
| Materiaal | Pluche |
Productinformatie
| Merk | Ty |
| EAN | 0008421410552 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Lorentzstraat 23, 8606 JP Sneek, Nederland |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@vandermeulen.com |
| Koelfunctie | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Van der Meulen BV |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 10 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0515435635 |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
EAN
| EAN | 0008421410552 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TY Beanie Babies Bellies Morgan Grey Cat 15 cm aankoopt