Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie
- EAN: 8719689883843
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:29:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Tucker's Fun Factory Black Stories 5+ over 12 editie kunnen kinderen vanaf 5 jaar genieten van spannende raadsels en mysterieuze verhalen. Dit spel is perfect voor een gezellige avond met het hele gezin of voor een verjaardagsfeestje. De set bevat 50 kaarten met uitdagende raadsels die de fantasie en het denkvermogen van kinderen stimuleren. De Black Stories 5+ over 12 editie is ontworpen om kinderen te laten nadenken en hun creativiteit te prikkelen. Het spel kan zowel binnen als buiten gespeeld worden en is geschikt voor 2 of meer spelers. Met Tucker's Fun Factory Black Stories 5+ over 12 editie beleven kinderen gegarandeerd urenlang plezier! Let op: dit spel bevat raadsels en verhalen die geschikt zijn voor kinderen vanaf 5 jaar. Oudere kinderen en volwassenen kunnen ook meespelen en hun brein laten kraken met deze uitdagende puzzels.
Aanvullende productinformatie
- Geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar
- Bevat 50 mysterieuze raadsels
- Spel voor minimaal 2 spelers
- Speelduur van ongeveer 30 minuten
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 04-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 222 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 50 raadselkaarten |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| EAN | 8719689883843 |
| Editie | 5 over 12 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719689883843 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tucker's Fun Factory Black Stories - 5 over 12 editie aankoopt