Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh
- EAN: 8720615482528
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:27:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Uitdagend en leuk! Ontdek de wereld van logica met "Tucker's Fun Factory - 50 Logicaraadsels voor jonge raadselfans". Dit educatieve spel is perfect voor kinderen vanaf 8 jaar en biedt een spannende manier om hun denkvermogen te ontwikkelen. Zet je hersenen aan het werk en los de meest intrigerende raadsels op. Kun jij ontdekken welke dag het is, twee dagen na de dag vóór overmorgen? Laat je creativiteit de vrije loop!
Deze standaard editie bevat maar liefst 50 verschillende raadsels, die niet alleen een uitdaging vormen, maar ook urenlang speelplezier bieden voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel is ontworpen om de geest te prikkelen en kan solo gespeeld worden of met vrienden. Zo leer je niet alleen logisch nadenken, maar versterk je ook sociale vaardigheden.
Wat dit spel extra bijzonder maakt, is dat er geen batterijen of extra apparatuur benodigd zijn. Het bestaat uit stevig karton, waardoor het makkelijk op te bergen en te vervoeren is. Met een gewicht van slechts 0 kg is het ook ideaal voor op reis of in de klas.
Het product is geschikt voor een breed publiek, van kinderen tot volwassenen tot wel 99 jaar. Hierdoor is het een perfect cadeau voor verjaardagen, feestdagen of gewoon als een leuke verrassing voor een raadsel gek! Vergeet niet dat de CE-markering zichtbaar is, wat de veiligheid van dit spel garandeert.
Bij Tucker's Fun Factory draait alles om plezier en uitdaging. Dus verzamel je vrienden en familie, kijk wie de slimste is en geniet van eindeloos denkplezier. Dit spel is niet alleen vermakelijk, het stimuleert ook de geest. Waar wacht je nog op? Daag jezelf uit met "Tucker's Fun Factory - 50 Logicaraadsels voor jonge raadselfans"!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk
- Bij Spellenrijk kun je Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh kopen voor de prijs van € 1.195,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,95 voor Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh is gemeten op 24-04-2025. De hoogste prijs was € 1195,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1183,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Tucker's Fun Factory |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720615482528 |
| EAN | 8720615482528 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720615482528 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tucker's Fun Factory 50 logicaraadsels voor jonge raadselfans - Refresh aankoopt