Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief
- EAN: 5010993425716
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Speel het Hasbro Gaming Trivial Pursuit Bordspel: Classic Edition voor een educatief en vermakelijk spel. Dit familiespel is geschikt voor volwassenen vanaf 16 jaar en kan gespeeld worden met 2 tot 6 spelers. Het spel bevat een spelbord en een dobbelsteen, en is ideaal voor spelavonden met vrienden en familie. Verrijk je kennis en daag je tegenstanders uit met dit klassieke bordspel.
Deze luxe uitgave van het Trivial Pursuit spel heeft een verpakkingsgewicht van 0.27 kg en heeft afmetingen van 271 mm (breedte) x 61 mm (hoogte) x 273 mm (lengte). Het spel behoort tot de categorie Oud Hollandse spellen en is geproduceerd door Hasbro Gaming. Het heeft een CE markering en is geschikt voor een brede doelgroep van volwassenen.
Met een introductiejaar van 2017 is Trivial Pursuit Game: Classic Edition een tijdloos spel dat generaties bij elkaar brengt. Het vereist geen verbinding met internet of een app voor volledige functionaliteit. De aanbevolen minimumleeftijd is 16 jaar, terwijl de maximale leeftijd voor plezier is vastgesteld op 99 jaar. Dit spel is perfect voor gezellige avonden of feestjes en zorgt gegarandeerd voor urenlange entertainment.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief kopen voor de prijs van € 43,65. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,25 voor Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 76,60 op 17-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,35. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro Gaming |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Oud Hollandse spellen |
| Verpakkingsinhoud | Aantal dobbelstenen:1 Spelbord |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C1940109 |
| EAN | 5010993425716 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 16 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Verpakking breedte | 271 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 273 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993425716 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trivial Pursuit Game: Classic Edition Bordspel Educatief aankoopt