Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel
- EAN: 5036905027342
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
How you doin? Ben jij een echte Friends fan? Test dan je kennis met Friends Trivial Pursuit. Deze speciale Friends Editie van Trivial Pursuit bevat 600 vragen gebaseerd op al je favoriete Friends momenten! Als je een echte Friends-fan bent, durf je vast wel al jouw kennis om te zetten naar de werkelijkheid met de Friends Trivial Pursuit-game! Deze editie bevat 600 vragen gebaseerd op al jouw favoriete momenten van Friends.
De Trivial Pursuit Friends is gemaakt van karton en heeft een blauwe kleur. Met afmetingen van 13,5 x 13 x 8 cm is het ideaal voor spelletjesavonden met vrienden en familie. Het spel is Engelstalig en geschikt voor spelers vanaf 12 jaar. Het spel kan worden gespeeld door 2 personen of meer.
De inhoud van het spel bestaat uit een doosje, 100 vragenkaartjes en 1 dobbelsteen. Let op: de inhoud van dit spel bevat geen Trival houder. Bestel nu dit Engelstalige Friends Trivial Pursuit spel en test je kennis van je favoriete sitcom!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel kopen voor de prijs van € 17,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,86 voor Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel is gemeten op 13-06-2025. De hoogste prijs was € 42,00 op 16-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 27,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.32 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Partyspel Trivia spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Protective sleeve |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Winning Moves |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00078293 |
| EAN | 5036905027342 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | License uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 137 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5036905027342 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trivial Pursuit Friends - Engelstalig spel aankoopt