Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG)
- EAN: 5010993481682
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal de hele familie bij elkaar en geniet van uren speelplezier met Trivial Pursuit: Family Edition bordspel! Dit snelle weetjesspel bevat maar liefst 2400 vragen, verdeeld over 6 verschillende categorieën, zoals aardrijkskunde, entertainment, geschiedenis en meer. Test je kennis en speel individueel of in teams om als eerste speler een partje te winnen in elke categorie en de overwinning veilig te stellen met een finale vraag.
De Trivial Pursuit: Family Edition wordt geleverd met een speelbord, 400 kaarten met vragen (200 voor kinderen en 200 voor volwassenen), kaartenhouders, speelwieltjes, speelpartjes en een dobbelsteen. Met de nieuwe Showdown Challenge kunnen 2 spelers tegelijk strijden voor een partje, wat zorgt voor extra spanning en competitie tijdens het spel.
Dit educatieve spel is perfect voor kinderen vanaf 8 jaar oud en geschikt voor 2 of meer spelers. De speelduur van ongeveer 30 minuten per potje maakt het ideaal voor een gezellige avond vol plezier en uitdaging. Trivial Pursuit: Family Edition is ontworpen door Hasbro Gaming en is gemaakt van hoogwaardig kunststof materiaal voor langdurig speelplezier.
Met Trivial Pursuit: Family Edition kunnen zowel kinderen als volwassenen hun algemene kennis testen en nieuwe feiten leren in een speelse en vermakelijke setting. Verzamel je familie en vrienden en beleef samen de spanning en sensatie van dit klassieke bordspel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG) kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG) is gemeten op 19-10-2025. De hoogste prijs was € 69,00 op 15-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 29,01. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Partyspel Trivia spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | Speelbord 400 kaarten (200 kaarten voor kinderen en 200 kaarten voor volwassenen) met 2400 vragen 2 kaartenhouders 6 speelwieltjes 36 speelpartjes Dobbelsteen Instructies |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E1921 |
| EAN | 5010993481682 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993481682 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trivial Pursuit: Family Edition- Bordspel (ENG) aankoopt