Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig)
- EAN: 5010993514144
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een snel en leuk spel rond algemene kennis voor families en kinderen vanaf 8 jaar! Test je kennis met 400 kaarten met in totaal 2.400 vragen, verdeeld over speciale kaartstapels voor kinderen en volwassenen. Speel individueel of in teams en verplaats je over het bord om vragen te beantwoorden en partjes te verdienen. De Showdown-uitdaging laat twee spelers gelijktijdig strijden om een partje. De Trivial Pursuit: Familie Editie bevat vragen in 6 categorieën: aardrijkskunde, amusement, geschiedenis, sport en ontspanning, kunst en literatuur, en wetenschap en natuur. Bereik als eerste speler of team de 6 categoriepunten en beantwoord de laatste vraag om te winnen!
Dit Franstalige bordspel heeft een speelduur van 45 minuten per ronde. De verpakking bevat het spelbord, 400 kaarten (200 voor kinderen en 200 voor volwassenen), 2 kaarthouders, 6 speelschijven, 36 partjes, een dobbelsteen en spelregels. Het spel is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 77 jaar. Met de CE-markering garandeert Hasbro Gaming de kwaliteit en veiligheid van het spel.
Trivial Pursuit, met zijn kenmerkende logo, speelbord, vragenkaarten, pionnen en scorepartjes, is een geregistreerd handelsmerk van Hasbro. Het spel is educatief en vermakelijk, ideaal voor familieavonden of spelletjesmiddagen met vrienden. Verrijk je kennis en daag elkaar uit in dit klassieke trivia-spel in de familie-editie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig) kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 41,47 voor Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig) is gemeten op 16-12-2024. De hoogste prijs was € 75,00 op 16-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,53. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Trivia spel |
| Taal spel | Frans |
| Taal handleiding | Frans |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: spelbord, 400 kaarten waaronder 200 gele kaarten voor kinderen en 200 blauwe kaarten voor volwassenen, 2 kaarthouders, 6 speelschijven, 36 partjes, dobbelsteen en spelregels. |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E19211010 |
| EAN | 5010993514144 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 77 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 269 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993514144 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trivial Pursuit: Familie Editie - Bordspel (Franstalig) aankoopt