Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids
- EAN: 8715659005499
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar quizvragen die bij elk bordspel zijn te spelen? Deze universele aanvulset Trivia kaarten is bij elk quizbordspel te spelen en bevat maar liefst 648 gloednieuwe vragen. De quizvragen bevinden zich in de categorieën: Geografie, Entertainment, Cultuur, Historie, Wetenschap en Sport. De vragen zijn afgestemd op de jongere spelers onder vanaf 8 jaar.
De Trivia aanvulset bestaat uit 108 kaarten met 648 vragen voor kinderen. Het spel is geschikt voor 2-6 spelers en heeft een speeltijd van ongeveer 45 minuten. De verpakking bevat ook een dekkaart en spelregelkaart.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids kopen voor de prijs van € 16,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 16,95 op 11-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Karton |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Trivia spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 108 kaarten met 648 vragen, 1 dekkaart en 1 spelregelkaart. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Playtime |
| MPN (Manufacturer Part Number) | n.v.t. |
| EAN | 8715659005499 |
| Editie | Kids Editie |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Versie Kids |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Junior editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (8) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 129 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715659005499 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trivia Vragen Aanvulset, Vraag en Antwoord - Versie Kids aankoopt