Triominos Intro - gezelsschapsspel
- EAN: 8720077192171
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:10 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Goliath Intro Triominos Gezelschapsspel is ideaal voor een avondje vol plezier met je familie of vrienden! Triominos speel je met twee tot vier spelers en is geschikt vanaf 6 jaar. Dit educatieve spel wordt gespeeld in ongeveer 30 minuten en is volledig in het Nederlands. De verpakking bevat 1 x Triominos Intro - gezelschapsspel en weegt 0.25 kg. Het spel bevordert algemene kennis en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 6 jaar. Met diverse kleuren en een standaard editie, is dit spel een klassieke toevoeging aan je collectie. De afmetingen van het spel zijn 15 cm breed, 4 cm hoog en 21 cm lang, terwijl de verpakking een breedte van 16 cm, hoogte van 12 cm en lengte van 21 cm heeft. Triominos Intro heeft een CE-markering en voldoet aan alle kwaliteitsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Triominos Intro - gezelsschapsspel kopen voor de prijs van € 8,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Triominos Intro - gezelsschapsspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Triominos Intro - gezelsschapsspel in de aanbieding bij Spelhuis. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Triominos Intro - gezelsschapsspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,59 voor Triominos Intro - gezelsschapsspel is gemeten op 01-05-2025. De hoogste prijs was € 17,04 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 8,45. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 x Triominos Intro - gezelsschapsspel |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56567887 |
| EAN | 8720077192171 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Diverse kleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 16 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720077192171 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Triominos Intro - gezelsschapsspel aankoopt