Trial by Trolley: R-Rated Modifier Expansion - Uitbreiding - Engels
- EAN: 0811949032669
- Categorie(n): Kaartspellen
In Trial by Trolley, één speler treedt op als de Trolley Operator en moet beslissen waar hij een moorddadige, oncontroleerbare trolley naartoe stuurt. Elke andere speler aan tafel speelt kaarten en argumenteert om de operator te overtuigen hun leven te sparen en iedereen op het andere spoor te veroordelen tot een gruwelijke dood door trolley. Deze schunnige uitbreiding voor Trial by Trolley voegt 100 vreselijke R-rated modificatoren toe om je trolleymoorden op te leuken. Er zit hier een hoop echt slechte spullen in. Je bent gewaarschuwd!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Trial by Trolley: R-Rated Modifier Expansion - Uitbreiding - Engels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,95 voor Trial by Trolley: R-Rated Modifier Expansion - Uitbreiding - Engels is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 41,09 op 18-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.18 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Partyspel Storytelling spel |
| Taal spel | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Skybound Games |
| EAN | 0811949032669 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Maximaal aantal spelers | 13 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 67 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 94 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0811949032669 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trial by Trolley: R-Rated Modifier Expansion - Uitbreiding - Engels aankoopt