Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70%
- EAN: 5900511201956
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat kinderen kennismaken met de stoere wereld van Transformers met deze Trefl puzzelset. De set bevat maar liefst 500+5 houten puzzelstukjes in de vorm van Autobot: Optimus Prime van Hasbro Transformers. De puzzelstukjes zijn gemaakt van duurzaam FSC Mix 70% gecertificeerd materiaal, waardoor ze niet alleen leuk zijn om mee te puzzelen, maar ook nog eens milieuvriendelijk zijn.
De afbeelding van Optimus Prime zorgt voor extra speelplezier en is perfect voor kinderen van alle leeftijden. De puzzelstukjes hebben verschillende vormen en zijn eenvoudig vast te houden en in elkaar te zetten, waardoor ze ideaal zijn voor urenlang puzzelplezier. Deze puzzel is niet alleen een geweldig cadeau voor puzzelliefhebbers, maar ook voor fans van Transformers.
De puzzel is geschikt voor unisex kinderen vanaf 6 jaar en wordt geleverd in een verpakking met een gewicht van 0.74 kg. De puzzel heeft een afmeting van 20.00 x 20.00 cm en een hoogte van 7.30 cm. Het puzzelthema is Cartoon en de puzzel valt onder het type Legpuzzel. Elk kind zal genieten van het uitdagende plezier dat deze puzzel biedt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% kopen voor de prijs van € 30,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,29 voor Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% is gemeten op 27-11-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 24-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,70. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Trefl |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.74 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31520195 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 20.00 cm |
| Product hoogte | 7.30 cm |
| Product lengte | 20.00 cm |
| Puzzelthema | Cartoon |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 84 mm |
| Verpakking lengte | 265 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511201956 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl Trefl - Puzzels - 500+5 Houten Puzzels - Autobot: Optimus Prime / Hasbro Transformers_FSC Mix 70% aankoopt