Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%.
- EAN: 5900511133455
- Categorie(n): Legpuzzel Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Welkom in de betoverende wereld van de Trefl 2x200 - Kuromis Mischiefs / Hello Kitty! Deze kleurrijke legpuzzel is perfect voor puzzelliefhebbers van zowel jong als oud. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar is deze puzzel een geweldige manier voor kinderen om hun creativiteit en probleemoplossend vermogen te stimuleren.
De puzzel bestaat uit 220 stukjes, die eenvoudig in elkaar te zetten zijn, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen die samen plezier willen hebben. Gemaakt van duurzaam kunststof, voldoet deze puzzel aan de FSC Mix 70% richtlijnen, wat betekent dat het product bijdraagt aan een verantwoord bosbeheer. Daarnaast is het verpakkingsgewicht van de puzzel licht, waardoor het eenvoudig te hanteren en op te bergen is.
Deze legpuzzel komt in een prachtige multicolor uitvoering, met afbeeldingen van de geliefde personages Kuromi en Hello Kitty, die een glimlach op het gezicht van elk kind toveren. Of je nu een puzzel speelt met vrienden of met familie, deze puzzel zorgt gegarandeerd voor urenlang plezier.
Met een afmeting van 5 cm x 5 cm x 5 cm past de puzzel perfect op iedere tafel of bureau. Dankzij de CE-markering is de veiligheid van deze puzzel gegarandeerd, waardoor ouders met een gerust hart de puzzel aan hun kinderen kunnen geven. Laat de avontuur beginnen met de Trefl 2x200 - Kuromis Mischiefs / Hello Kitty en geniet van het samen puzzelen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%. kopen voor de prijs van € 18,78. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,63 voor Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%. is gemeten op 12-03-2026. De hoogste prijs was € 18,78 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,15. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Trefl |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 220070 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31513345 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511133455 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl Trefl 2x200 - Kuromis mischiefs / Hello Kitty_ FSC Mix 70%. aankoopt