Ontdek de vrolijke wereld van de Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm! Deze kleurrijke legpuzzel neemt je mee naar de boerderij van de Treflik Familie, waar plezier en avontuur op elke hoek wachten. Met 24 stevige puzzelstukjes is deze puzzel perfect voor kinderen vanaf 3 jaar en biedt het urenlang speelplezier voor jongens en meisjes.
De puzzel is vervaardigd uit hoogwaardig karton, dat niet alleen duurzaam is, maar ook kleurrijke en aantrekkelijke afbeeldingen biedt. Dankzij de multicolor design zullen kinderen meteen hun aandacht erop vestigen. De stukken zijn groot genoeg zodat kleine handjes ze gemakkelijk kunnen oppakken en plaatsen, waardoor het een ideale keuze is voor jonge puzzelaars.
Met een afmeting van 5 cm bij 5 cm zijn de stukjes perfect voor de kleine handen van kinderen. De puzzel is verpakt in een stevige doos, waardoor het ook een prachtig cadeau is. De puzzel stimuleert de ontwikkeling van probleemoplossend vermogen en de fijne motoriek. Daarnaast is deze legpuzzel CE-gelabeld, wat aangeeft dat het product voldoet aan de hoogste veiligheidsnormen voor kinderen.
Ontsnap even aan de dagelijkse sleur en laat je kind samen met de Trefliks de boerderij verkennen. Met een aanbevolen maximum leeftijd tot 99 jaar, is dit ook een leuke manier voor de hele familie om samen quality time door te brengen. Laat de avonturen beginnen met de Trefl Trefl 24 Maxi legpuzzel!
In de verpakking vind je één puzzelstuk, klaar om in elkaar gezet te worden. Neem de tijd, geniet van het proces en bewonder het prachtige eindresultaat. Deze puzzel is niet alleen vermakelijk, maar ook een geweldige manier voor kinderen om hun creativiteit en verbeeldingskracht te stimuleren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 31,76 op 18-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 18,77. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Trefl |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 24 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31514361 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511143614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl Trefl 24 Maxi - Trefliks on the farm / KAZSTUDIO SA The Treflik Family. aankoopt