Ontdek de betoverende wereld van puzzelen met de Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany. Deze indrukwekkende legpuzzel biedt 1000 stukjes die samen een prachtige afbeelding van de vuurtoren aan de Duitse kust vormen. Perfect voor zowel beginners als ervaren puzzelaars, de puzzel zorgt voor urenlang plezier en concentratie.
Deze legpuzzel is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof en komt in een vrolijke multicolor uitvoering. Met een EAN-code van 5900511108231 en een MPN (Manufacturer Part Number) van 31510823, garandeert deze puzzel kwaliteit en uniekheid. Bovendien heeft het product een CE-markering, wat de veiligheid en betrouwbaarheid onderstreept.
De aanbevolen minimum leeftijd voor deze puzzel is 3 jaar, wat het een ideale keuze maakt voor kinderen en gezinnen. Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar is deze puzzel ook perfect voor volwassenen die houden van een uitdaging. De compacte afmetingen van 5 cm in lengte, breedte en hoogte maken het gemakkelijk om de puzzel op te bergen wanneer hij niet in gebruik is.
De Trefl 1000 Premium Plus biedt niet alleen een leuke activiteit maar stimuleert ook de cognitieve ontwikkeling. Het bouwen van de puzzel vereist aandacht voor detail en bevordert de probleemoplossende vaardigheden, wat het een waardevolle aanvulling maakt op elk speelgoed assortiment.
Verken de schoonheid van het List-Ost Lighthouse en geniet van elk moment dat je met deze prachtige puzzel doorbrengt. Zowel voor een gezellig avondje met familie of vrienden, als voor een solo-uitdaging, deze puzzel is een aanwinst voor iedereen die van creatief entertainment houdt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. kopen voor de prijs van € 10,02. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,02 voor Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,97. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Trefl |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 100070 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31510823 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511108231 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Photo Odyssey: List-Ost Lighthouse, Germany_FSC Mix 70%. aankoopt