Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%.
- EAN: 5900511120677
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wereld van plezier met de Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes. Dit prachtige puzzelontwerp brengt de vrolijke sfeer van de zomer tot leven met het geliefde personage Hello Kitty. Het is de ideale toevoeging aan je puzzelcollectie en zorgt voor uren vermaak, alleen of met vrienden en familie.
Deze educatieve puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar. Met een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is het een perfect gezelschapsspel dat generaties verbindt. De puzzel bestaat uit 1000 hoogwaardige kartonnen stukjes, wat resulteert in een stevige en duurzame puzzelervaring.
De handleiding is beschikbaar in het Nederlands, waardoor je gemakkelijk aan de slag kunt. De verpakking bevat 1 stuk en heeft afmetingen van 5 cm in hoogte, breedte en lengte. Bovendien is er geen batterij nodig, dus je kunt direct aan de slag zonder gedoe!
Je kunt deze puzzel spelen met een minimale van 2 en een maximale van 4 spelers, waardoor het perfect is voor gezelligheid en teamwork. Met een CE-markering is de puzzel ook veilig voor kinderen. Kortom, de Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes is de ideale keuze voor iedereen die van een uitdaging houdt in een kleurrijke setting!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%. kopen voor de prijs van € 20,31. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%. is gemeten op 15-02-2026. De hoogste prijs was € 23,99 op 25-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Trefl |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Trefl |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31512067 |
| EAN | 5900511120677 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511120677 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl Trefl 1000 Premium Plus - Hello Kitty Summer Vibes_FSC Mix 70%. aankoopt