Ontdek het eindeloze speelplezier met de Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up! Deze kleurrijke set bevat maar liefst 160 bouwblokken, perfect voor jonge bouwers die hun creativiteit en verbeeldingskracht willen ontplooien. Met de veelzijdige vormen en beweegbare elementen kun je steeds weer nieuwe voertuigen creëren. Laat de fantasie de vrije loop en bouw je eigen unieke bus pick-up!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. kopen voor de prijs van € 27,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,09 voor Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. is gemeten op 05-03-2026. De hoogste prijs was € 27,19 op 11-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,10. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Trefl |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Trefl |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 2 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31561973 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 24.60 cm |
| Product hoogte | 37.50 cm |
| Product lengte | 18.40 cm |
| Speelgoedthema | Auto's Stadsleven |
| Speelgoedthema van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 237 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5900511619737 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trefl bouwblokken Connect M Bus Pick-up FSC Mix 70% speelgoed. aankoopt