Trap Er Niet In! - Kinderspel
- EAN: 5010993467778
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Trap er niet in als je dit hilarische spel met vieze gevolgen speelt! Doe een blinddoek om, laat de draaiwijzer draaien en loop zoveel stappen over de spelmat. Maar kijk uit, want er liggen bergjes bruine klei (in de vorm van drollen) op de mat! Soms mogen de spelers drollen toevoegen, weghalen of anders neerleggen. Wie weet de meeste drollen te vermijden terwijl hij geblinddoekt tussen de poep door loopt?
Inhoud:
- Speelmat
- Blinddoek
- 4 potjes met klei
- Plastic vormpje
- Draaibord met pijl
- Basis
- Spelregels
Kenmerken:
- Geblinddoekt tussen de 'poep' door lopen
- Maak drollen met de inbegrepen 'poepklei'. Let op: deze klei bevat tarwe
- Wie in de minste drollen trapt wint
- Speel met vrienden of in je eentje
- Voor 1 of meer spelers
- Moet door een volwassene in elkaar gezet worden en volwassen toezicht vereist
- Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Trap Er Niet In! - Kinderspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Trap Er Niet In! - Kinderspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 31,95 op 13-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Hasbro Gaming |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.76 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel Partyspel Trivia spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelmat, blinddoek, 4 potjes “poepklei”, plastic vorm, draaiwijzer met pijl en standaard en spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro Gaming |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E2489104 |
| EAN | 5010993467778 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 265 mm |
| Verpakking hoogte | 54 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993467778 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Trap Er Niet In! - Kinderspel aankoopt