Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime
- EAN: 5010993845729
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 06:30:21 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime is een must-have voor elke Transformers verzamelaar. Dit 28cm hoge meesterwerk is gemodelleerd naar de live action movies en bevat details en accessoires die rechtstreeks uit de films lijken te komen. Met deze authentieke Transformers figuur haal je een stukje filmgeschiedenis in huis, geïnspireerd op de CAD-bestanden van de Transformers: Bumblebee film. De Optimus Prime figuur bevat zelfs gietijzeren onderdelen en meer dan 50 beweegbare punten, waardoor je hem in maar liefst 49 stappen tussen zijn robot- en truckmodus kunt transformeren.
Deze Optimus Prime staat klaar om zijn Autobot-vrienden te verdedigen tijdens hun heroïsche laatste stand op Cybertron. Met details en specificaties geïnspireerd op Transformers: Bumblebee, inclusief het iconische Matrix of Leadership accessoire dat in zijn borstkas past en zijn Ion Blaster accessoire. Naast zijn beweegbare hoofd, handen, taille en borst, is deze figuur perfect om iconische scènes uit de Transformers films opnieuw te beleven en te verzamelen. Kijk uit naar meer Movie Masterpiece figuren om je collectie uit te breiden en je favoriete films tot leven te brengen.
De Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime is gemaakt van hoogwaardig plastic en bevat geen geluidsfunctie of batterijen. Met de universele taalhandleiding is deze figuur voor zowel kinderen als volwassenen geschikt. De verpakking bevat de Optimus Prime figuur, 2 accessoires en instructies voor optimaal speelplezier. Met de CE-markering ben je verzekerd van een kwaliteitsproduct van Hasbro. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder, maar ook perfect voor volwassen fans van Transformers en film- en tv-merchandise.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime kopen voor de prijs van € 159,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 135,00 voor Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 169,00 op 12-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 34,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Plastic |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Transformers |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Transformers |
| Personage | 3509641 |
| EAN | 5010993845729 |
Character
| Personage | Transformers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Includes: figure, 2 accessories, and instructions. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | ; Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
EAN
| EAN | 5010993845729 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers Movie Masterpiece Series MPM-12 Optimus Prime aankoopt