Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime
- EAN: 5010996237798
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg de Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime-actiefiguur toe aan je verzameling en breng je favoriete personages uit de wereld van de Transformers-robots tot leven. Deze 18 cm hoge Voyager Class Transformer van Cybertron Universe Vector Prime kan transformeren tussen robot- en ruimteschipmodus in slechts 22 stappen. Met de meegeleverde zwaard- en Cyber-Key-accessoires ben je klaar voor de strijd, die je gemakkelijk in beide modi kunt bevestigen.
Deze Cybertron Universe Vector Prime-actiefiguur is geïnspireerd op het personage uit de animatieserie The Transformers: Cybertron en beschikt over een verstelbaar hoofd en verstelbare armen en benen. Hierdoor kan je hem in allerlei coole actiehoudingen zetten, klaar voor elke uitdaging die op zijn pad komt. Vier maar liefst 40 jaar aan Transformers-geschiedenis met de Transformers Legacy-actiefiguren, die een nieuw universum onthullen waar alle generaties op een verbluffende manier samenkomen.
Verzamel en combineer verschillende personages om je ideale Legacy-verzameling samen te stellen en duik in een wereld waar More Than Meets the Eye is. Ervaar de eindeloze mogelijkheden van deze unieke Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime-actiefiguur, en laat je fantasie de vrije loop terwijl je jezelf onderdompelt in het transformerende universum van de Transformers. Of je nu een fan bent van de serie of gewoon op zoek bent naar een stukje nostalgisch speelplezier, deze actiefiguur is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime kopen voor de prijs van € 42,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 42,00 voor Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime is gemeten op 04-01-2025. De hoogste prijs was € 42,00 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Transformers |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Transformers |
| Personage | Transformers |
| EAN | 5010996237798 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010996237798 |
Character
| Personage | Transformers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996237798 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers Legacy United Voyager Class Cybertron Universe Vector Prime aankoopt