Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class
- EAN: 5010993782451
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class kopen voor de prijs van € 59,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 59,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Hasbro |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Personage | Marvel |
| EAN | 5010993782451 |
Character
| Personage | Marvel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Hasbro |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Robots Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010993782451 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers Generations - Marvel Comics X-Men Mash-Up, Ultimate X-Spanse 22cm Leader Class aankoopt