Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm
- EAN: 5010996231796
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:31:23 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kom en voeg je favoriete personages uit de wereld van Transformers-robots samen in je collectie met de Transformers Generations Legacy United Leader Class actiefiguur G1 Triple Changer Sandstorm! Deze 19 cm hoge G1 Triple Changer Sandstorm actiefiguur verandert tussen robot, buggy en helikopter modi. Bereid je voor op de strijd met de inbegrepen blaster en reddingsbrancard accessoires die in beide modi kunnen worden bevestigd. De G1 Triple Changer Sandstorm figuur is geïnspireerd op het personage uit de animatieserie, The Transformers, en beschikt over een gearticuleerd hoofd, armen en benen voor geweldige actieposes.
Celebreer de laatste 40 jaar Transformers-geschiedenis met Transformers Legacy actiefiguren. Transformers Legacy opent het portaal naar een compleet nieuwe universum van -- Meer Dan Het Oog Ziet -- waarbij elke Transformers-generatie samenkomt zoals je nog nooit eerder hebt gezien. Verzamel en combineer verschillende personages om je ideale Legacy-line-up te creëren.
Deze leader class G1 Triple Changer Sandstorm transformer is gemaakt van kunststof en komt van het merk Hasbro. Met een aanbevolen minimale leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit speelgoed geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De verpakking heeft een breedte van 228 mm, een hoogte van 104 mm, een lengte van 270 mm en een gewicht van 0.40 kg. Het is een oranje actiefiguur met CE-markering en geen fan merchandise.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm kopen voor de prijs van € 69,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 57,74 voor Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm is gemeten op 09-12-2025. De hoogste prijs was € 69,00 op 05-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,26. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Hasbro |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| EAN | 5010996231796 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kleur | Oranje |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 228 mm |
| Verpakking hoogte | 104 mm |
| Verpakking lengte | 270 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996231796 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers Generations Legacy United Leader Class Action Figure G1 Triple Changer Sandstorm 19 cm aankoopt