Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur
- EAN: 5010996299482
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breid je Transformers-collectie uit met de indrukwekkende Transformers Legacy United Leader Class Galaxy Shuttle-actiefiguur. Dit 19 cm grote figuur biedt een veelzijdige transformatie met 3 modi. Met 19 stappen verandert hij van robot- naar spaceshuttlemodus en met 16 stappen van spaceshuttle- naar treinmodus. De figuur wordt geleverd met 5 blasteraccessoires die gecombineerd kunnen worden tot een krachtig wapen, compleet met een opvouwbaar lanceerplatform voor accessoireopslag. Geïnspireerd door het personage uit het Transformers Victory-universum, heeft de Galaxy Shuttle-actiefiguur verstelbare ledematen voor verschillende actieposes.
Deze Leader Class Transformer van Galaxy Shuttle uit de Transformers Legacy-serie staat garant voor uren speelplezier. Met zijn opvallende decoratie en details, neemt hij je mee in een wereld van epische gevechten en avonturen. Elke stap van de unieke transformatie voegt een nieuwe dimensie toe aan je speelervaring. Verzamel en combineer verschillende personages uit de Legacy-lijn om je ultieme Transformers-collectie samen te stellen.
De Transformers Legacy-serie vormt het hart van het Transformers-multiversum en brengt generaties fans samen in één epische collectie. Met zijn verstelbare onderdelen is de Galaxy Shuttle-actiefiguur zowel geschikt voor speelsessies als voor displaydoeleinden. Laat je verbeelding de vrije loop en creëer je eigen gevechten en missies met deze veelzijdige Transformers-figuur.
Maak je klaar om de grenzeloze mogelijkheden van de Transformers Legacy-serie te verkennen en duik in een universum waarin jouw favoriete personages tot leven komen. Gegarandeerd urenlang speelplezier voor fans van alle leeftijden. Transformeer jouw speelervaring met de Transformers Legacy United Leader Class Galaxy Shuttle-actiefiguur van Hasbro.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Superzero
- Bij Superzero kun je Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur kopen voor de prijs van € 65,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 60,00 voor Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur is gemeten op 05-02-2025. De hoogste prijs was € 65,00 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Transformers |
|---|
Algemene kenmerken
| Diameter | 0 cm |
| Kleur | Multi |
| Materiaal | Metaal |
| Verpakkingsgewicht | 0.48 kg |
Inhoud en samenstelling van dit artikel
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| Vorm | Rechthoek |
| EAN | 5010996299482 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Erotisch product | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Personage | Transformers |
| Product hoogte | 19 cm |
| Type beeld of figuur | Fantasy |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 229 mm |
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
EAN
| EAN | 5010996299482 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers Generations Legacy UNI LDR GALAXY SHUTTLE - Actiefiguur aankoopt