Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure
- EAN: 5010993828944
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee-figuur is een must-have voor alle fans van de Transformer-franchise. Deze gedetailleerde actiefiguur, gemaakt van duurzaam kunststof en polyresin, is perfect voor zowel verzamelaars als kinderen die van avontuur houden. Met een hoogte van 8 cm en een lengte van 6 cm past deze figuur gemakkelijk in elke speel- of verzamelruimte.
De verpakking bevat diverse delen in een modelkit om de figuur volledig naar wens in elkaar te zetten. Met bonte kleuren en oog voor detail is deze Bumblebee-figuur een lust voor het oog. Het kwalitatief hoogwaardige ontwerp en de afwerking zorgen ervoor dat deze figuur zowel kinderen als volwassenen zal aanspreken.
Geschikt voor zowel jongens als meisjes, en met een aanbevolen minimumleeftijd van 10 jaar, is deze Transformers-figuur een geweldig cadeau-idee voor elke gelegenheid. Of je nu een fan bent van de animatieserie Beast Wars of gewoon op zoek bent naar een stoere actiefiguur, deze Bumblebee-figuur voldoet aan al je verwachtingen.
Met de CE-markering en de gegarandeerde kwaliteit van Bandai Namco weet je dat je een product van topkwaliteit in handen hebt. Deze figuur is tevens fan merchandise en past perfect bij andere Transformers-collectibles. Laat je fantasie de vrije loop en beleef eindeloos speelplezier met de Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee-figuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure kopen voor de prijs van € 41,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,00 voor Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 41,00 op 04-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 22,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Transformers |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof Polyresin |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Transformers |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 5010993828944 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bonte kleuren |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 6 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
EAN
| EAN | 5010993828944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Transformers: Beast Wars R.E.D. Bumblebee Figure aankoopt