TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN.
- EAN: 8720029026226
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Verzamel de meeste dubbele kaarten met TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. Dit educatieve spel in het Nederlands is perfect voor kinderen van 3 jaar en ouder. De speeltijd van 15 minuten zorgt voor kort maar leuk vermaak, ideaal voor de jonge spelers. In de verpakking vind je 48 plaatjes van karton met afbeeldingen van dierentuindieren. Dit spel kan gespeeld worden door 2 tot 4 spelers, wat het ideaal maakt voor families of vrienden die samen willen spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. kopen voor de prijs van € 10,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,45 voor TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,10 op 25-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,65. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 48 plaatjes |
Productinformatie
| Merk | Toy Universe |
| EAN | 8720029026226 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 145 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8720029026226 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TOY UNIVERSE - MEMO - DIERENTUIN VOOR KINDEREN. aankoopt