Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten
- EAN: 5053307056787
- Categorie(n): Verzamelmappen
Prijs doorgegeven op : 23-05-2026 05:53:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Topps Turbo Attax Formule 1 2022 Mini Tin is een must-have voor elke Formule 1-fan. Deze verzamelbox bevat in totaal 37 kaarten, inclusief één Limited Edition-kaart en vier exclusieve kaarten die alleen in deze Mini Tin te vinden zijn. De speciaal ontworpen kaarten zijn perfect voor het populaire Turbo Attax spel, waar spelers het tegen elkaar kunnen opnemen door kaarten te ruilen en hun eigen unieke team samen te stellen. Of je nu een doorgewinterde Turbo Attax-speler bent of net begint, deze Mini Tin is compact en draagbaar, waardoor het ideaal is om overal mee naartoe te nemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten kopen voor de prijs van € 26,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,00 voor Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten is gemeten op 17-12-2024. De hoogste prijs was € 31,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Aantal vakken | 1 |
| Kleur | multi |
| Materiaal | Karton |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 78965478 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Verpakking breedte | 0.50 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 1 cm |
| Verpakkingsgewicht | 122 g |
| Verpakkingsinhoud | 36 kaarten 2 gegarandeerde Limited Edition Cards Mini Tin 2 pakjes F1 kaartjes a 10 kaartjes |
EAN
| EAN | 5053307056787 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Topps Formule 1 Mini Tin - Turbo Attax -incl 2 Limited Edition kaarten aankoopt