Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio - jongens & meisjes - vanaf 1 jaar
- EAN: 0019287760194
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Maak kennis met de Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio, het ideale speelgoed voor zowel jongens als meisjes vanaf 1 jaar oud. Dit kleurrijke en duurzame speelgoedautootje is ontworpen om de fijne motoriek en de verbeeldingskracht van je kind te stimuleren. Met zijn gemakkelijke grip en zachte randen is het ideaal voor veilig speelplezier. Door te spelen met deze auto kunnen kinderen hun hand-oog coördinatie verbeteren en hun creatieve ontwikkeling stimuleren.
De Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio is gemaakt van hoogwaardige bioplastics afgeleid van tarwestro. De recyclebare verpakking en het gebruik van soja-inkt voor het printen maken dit speelgoed ook nog eens milieuvriendelijk. Daarnaast voldoet dit product aan de hoogste kwaliteitseisen, zodat je kind er veilig en langdurig mee kan spelen.
De afmetingen van de Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio zijn 10.00 cm breed, 10.00 cm hoog en 10.00 cm lang. Met een gewicht van 76.00 g is dit autootje licht en gemakkelijk hanteerbaar voor kleine handjes. Bovendien is er geen batterijvoeding nodig, waardoor het speelgoed direct klaar is voor gebruik.
Dit product van het merk Tolo heeft het CE kwaliteitslabel en voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen. De zichtbare CE markering op de verpakking geeft aan dat dit speelgoed geschikt is voor kinderen vanaf 1 jaar oud. De Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio is een autootje dat geen geluid maakt en niet geschikt is voor een racebaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio - jongens & meisjes - vanaf 1 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,19 voor Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio - jongens & meisjes - vanaf 1 jaar is gemeten op 02-10-2025. De hoogste prijs was € 23,99 op 09-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,80. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
Productinformatie
| Kleur | Cabrio BIO |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tolo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76019 |
| EAN | 0019287760194 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Product breedte | 10.00 cm |
| Product gewicht | 76.00 g |
| Product hoogte | 10.00 cm |
| Product lengte | 10.00 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 10.00 cm |
| Verpakking hoogte | 10.00 cm |
| Verpakking lengte | 10.00 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0019287760194 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tolo Bio Speelgoed Auto Cabrio - jongens & meisjes - vanaf 1 jaar aankoopt