Tokyo Train - NL
- EAN: 5413407041173
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Herbeleef hilarische herinneringen met Tokyo Train - NL! Dit behendigheidsspel neemt je mee op een spannend avontuur in Tokyo, waar je gebarentaal moet gebruiken om je uit de slag te trekken. Elk team bestaat uit een dappere toerist en een Japanse stationchef, die vastbesloten is om jou op de proef te stellen. De Japanner beweegt zijn armen volgens de afspraken en roept aanwijzingen in het Japans, terwijl jij probeert alles te verstaan om je 6 kaarten in de juiste volgorde te zetten. Een uitdagend spel vol actie en verwarring voor zowel kinderen als volwassenen!
Tokyo Train - NL weegt slechts 0.17 kg en heeft compacte afmetingen van 93 mm (breedte) x 29 mm (hoogte) x 97 mm (lengte). Dit spel vereist geen batterijen en kan volledig zelfstandig gespeeld worden, zonder dat er een app nodig is voor de volledige functionaliteit.
Dit spel van Asmodee is geschikt voor een brede doelgroep van jongens en meisjes, met een aanbevolen minimum leeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar. Tokyo Train - NL is een spel dat draait om snel denken en handelen, waarbij spelers hun communicatieve vaardigheden en behendigheid kunnen testen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tokyo Train - NL kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tokyo Train - NL te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tokyo Train - NL bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,50 voor Tokyo Train - NL is gemeten op 27-04-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,45. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Asmodee |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal spel | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 251003 |
| EAN | 5413407041173 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 29 mm |
| Verpakking lengte | 97 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5413407041173 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tokyo Train - NL aankoopt