Tiroler Roulette Octagon
- EAN: 4014156031166
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Tiroler Roulette Octagon van het merk Philos kunnen kinderen en volwassenen genieten van een geluksspel dat ideaal is voor gezelschappen van 2 tot 6 spelers. Dit spel heeft een speeltijd van ongeveer 10 minuten en is geschikt voor spelers vanaf 6 jaar oud. De verpakking weegt slechts 0.01 kg en bevat geen eWaste. Bovendien is dit product voorzien van de CE-markering en is het geschikt voor een maximale leeftijd van 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tiroler Roulette Octagon kopen voor de prijs van € 44,04. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiroler Roulette Octagon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiroler Roulette Octagon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,50 voor Tiroler Roulette Octagon is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 46,96 op 18-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Philos |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| EAN | 4014156031166 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156031166 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiroler Roulette Octagon aankoopt