tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem
- EAN: 4005556001460
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 06:26:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): De grote speelgoedwinkel Dreamland Toychamp
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,92 voor tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem is gemeten op 08-12-2025. De hoogste prijs was € 46,00 op 14-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 31,08. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal puzzel stukjes | 0 |
| Leerthema | Geschiedenis |
| Maakt geluid | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Gebruiksinformatie
| Taalinstellingen | Nederlands |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | tiptoi |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 400555 |
| EAN | 4005556001460 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Dinosaurus |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 28 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Taal spel | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type leersysteem | Boek |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 246 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 boek. Stift niet inbegrepen, apart verkrijgbaar. tiptoi® stift en download van de gratis audiobestanden zijn noodzakelijk. |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005556001460 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je tiptoi® Boek Ontdek de Wereld van de Dinosaurussen - Ravensburger - Leersysteem aankoopt