Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel
- EAN: 8719214420406
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel is een educatief spel met een speelduur van 20 minuten. Dit denkspel, geluksspel, educatief spel en strategisch spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De verpakking bevat 16 tegels, 8 dobbelstenen en de spelregels, en weegt slechts 0.05 kg. Het spel is van het merk 999 Games en heeft het MPN (fabrikantonderdeelnummer) 999-RGW06. De EAN-code is 8719214420406 en de editie is Regenwormen Dobbelspel Mini. Het materiaal van het spel is karton en er is geen specifiek personage aan verbonden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Spelhuis kun je Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel kopen voor de prijs van € 6,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,91 voor Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel is gemeten op 01-06-2025. De hoogste prijs was € 6,50 op 21-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Educatief spel Geluksspel Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 16 tegels 8 dobbelstenen de spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-RGW06 |
| EAN | 8719214420406 |
| Editie | Regenwormen Dobbelspel Mini |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games B.V. Mangaanstraat 53 1362JW Almere Nederland |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kleur | Multicolor |
| Leerthema | Rekenen |
| Maximaal aantal spelers | 7 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 999 Games |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 148 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719214420406 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiny Tins: Regenwormen Dobbelspel aankoopt