Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit
- EAN: 7290108861815
- Categorie(n): Speelkleden
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Tiny Love Supermat speelmat in Magical Tales Zwart/Wit is een perfecte aanvulling voor jouw kleintje. De speelmat is gemaakt van hoogwaardig stof en heeft een afmeting van 100 cm breed bij 150 cm lang. Met het kwaliteitslabel EN 71 1-3 ben je verzekerd van veilig speelplezier voor je kind.
Deze speelmat is geschikt voor binnen en is voorzien van een CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan de Europese regelgeving op het gebied van veiligheid en gezondheid. De Supermat wordt geleverd in een verpakking van 490 mm breed, 100 mm hoog en 740 mm lang, met een gewicht van 1.30 kg.
Met de Tiny Love Supermat kunnen kinderen spelenderwijs de wereld ontdekken en hun zintuigen ontwikkelen. Let op de veiligheidswaarschuwing om het kleed te gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. De Supermat wordt geleverd met duidelijke universele instructies en is geschikt voor kinderen vanaf 0 maanden met een maximale leeftijd van 1 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,59 voor Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 57,90 op 25-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,31. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tiny Love |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Magical Tales |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
| Materiaal | Stof |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 100 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Speelkleed | Speelkleed |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 490 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 740 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| Verpakkingsinhoud | Supermat |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7290108861815 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiny Love Supermat Speelmat - Magical Tales - Zwart/Wit aankoopt