Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor
- EAN: 7290108864168
- Categorie(n): Activity Centers
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor kopen voor de prijs van € 179,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 179,99 voor Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 179,99 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Tiny Love |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 9.21 kg |
Productinformatie
| Kleur | Black & White |
| Materiaal | Polyester ABS Metaal |
| Maakt geluid | Ja |
Productinformatie
| Merk | Tiny Love |
| EAN | 7290108864168 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 64 cm |
| Product lengte | 63.5 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type activity-center | Tafel |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 15.300 cm |
| Verpakking hoogte | 67.200 cm |
| Verpakking lengte | 65.00 cm |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 7290108864168 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiny Love 4-in-1 Jump & Play activiteitencentrum - Black & White Décor aankoopt