Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN
- EAN: 0728028398922
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In Tiny Epic Kingdoms ben je een klein koninkrijk met een grote ambitie. Je wilt namelijk torens bouwen, je populatie vergroten en tovenaarskunsten leren met als doel het grootste koninkrijk worden. Maar dat willen andere koninkrijken natuurlijk ook....Elke speler begint met een unieke factie en een klein terrein en probeert zijn koninkrijk zo goed mogelijk te beschermen tegen je opponenten. Strijd en win!
Dit stratetgische spel heeft een speeltijd van 30 minuten en wordt uitgegeven door Gamelyn Games als onderdeel van de Standaard editie. Het spel is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 14 jaar en biedt plaats aan 2 tot 5 spelers. De verpakking heeft afmetingen van 121 mm (breedte), 40 mm (hoogte) en 183 mm (lengte), met een verpakkingsgewicht van 0.28 kg.
Taal spel en handleiding zijn in het Engels, geen batterijen nodig en het spel kan volledig gespeeld worden zonder internetverbinding of app. De aanbevolen maximale leeftijd om te spelen is 99 jaar. Of je nu een doorgewinterde speler bent of net begint, Tiny Epic Kingdoms biedt een meeslepende speelervaring voor iedereen die op zoek is naar avontuur en strategie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,49 voor Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,99 op 21-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,50. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Gamelyn Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00080658 |
| EAN | 0728028398922 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 40 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0728028398922 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiny Epic Kingdoms 2nd Edition - EN aankoopt