Tiddlywinks - spel
- EAN: 5012269003253
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tiddlywinks is de kleine reisspel variant van het Engelse ¨winks and squidgers¨. Uitgevoerd in mooi hout, handgemaakt in Thailand. Dit strategische spel is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en wordt geleverd door het merk Gibsons. De verpakking weegt 0.30 kg en heeft afmetingen van 45 mm (breedte) x 135 mm (hoogte) x 135 mm (lengte). Het materiaal van dit spel is hout en het is geschikt voor 2 tot 6 spelers. De aanbevolen minimumleeftijd is 5 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd 99 jaar is. Geen voedingstype, app of internetverbinding is vereist voor dit spel. Het taalgebruik is in het Engels en het spel heeft het CE-kwaliteitslabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Tiddlywinks - spel kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Tiddlywinks - spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Tiddlywinks - spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Tiddlywinks - spel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
Productinformatie
| Merk | Gibsons |
| MPN (Manufacturer Part Number) | G325 |
| EAN | 5012269003253 |
| Materiaal | Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 45 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 135 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5012269003253 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Tiddlywinks - spel aankoopt