TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks)
- EAN: 5060138820388
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de TickiT Transparante gekleurde letters set haal je 26 letters van kleurrijk helder acryl in huis. Deze set is ideaal voor gebruik op een lichtpaneel of lichtbak om letterherkenning interessant en spannend te maken. Elke letter is voorzien van een opening aan de bovenkant, waardoor je ze eenvoudig kunt ophangen. De kleuren van de letters variëren van roze, geel, oranje, groen, turkoois tot paars. De afmetingen van de letters zijn 7 cm en ze zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,40 voor TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) is gemeten op 23-05-2025. De hoogste prijs was € 35,43 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 21,03. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 26x transparante letters. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | TickIT |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8.13 |
| EAN | 5060138820388 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | Multikleuren |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.20 cm |
| Product hoogte | 7.50 cm |
| Product lengte | 4 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 140 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5060138820388 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je TickiT - Transparante gekleurde letters (26 stuks) aankoopt