Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig
- EAN: 0824968717981
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 06:29:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ticket to Ride Nordic Countries neemt je mee op een Noors avontuur door Denemarken, Finland, Noorwegen en Zweden, terwijl je reist door de grote Noorse steden, zoals Kopenhagen, Oslo, Helsinki en Stockholm. Spelers verzamelen kaarten van verschillende soorten treinwagons om routes te kunnen claimen en door tunnels en op veerboten te kunnen rijden, terwijl ze de steden van de Noorse landen verbinden. Zoals bij de voorgaande versies blijft het spel elegant, kan het in 5 minuten geleerd worden en biedt het spel uren plezier voor zowel families als ervaren spelers. Let op: dit is een Engelstalig spel!
De Ticket To Ride serie wordt naar een Scandinaviës avontuur gebracht door Denemarken, Finland, Noorwegen en Zweden. Alle bekende steden in deze landen komen aanbod. Ticket to Ride Nordic Countries is in 5 minuten te leren en bevat genoeg speelgenot om vele uren te spelen. Het spel is speciaal gemaakt om met 2/3 spelers te spelen.
De afmetingen van de verpakking zijn 298 mm breed, 74 mm hoog en 304 mm lang. Het spel heeft een verpakkingsgewicht van 1.32 kg. De speelduur is 60 minuten en de taal van zowel het spel als de handleiding is Engels. Het spel is geschikt voor kinderen en volwassenen vanaf 8 jaar. Het kan gespeeld worden door 2 tot 3 spelers. De invoering van het spel vond plaats in januari 2016.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig is gemeten op 11-02-2025. De hoogste prijs was € 39,99 op 03-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.32 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Storytelling spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Days of Wonder |
| MPN (Manufacturer Part Number) | DOW 7208 |
| EAN | 0824968717981 |
| Editie | Nordic Countries |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2016 |
| Introductiemaand | Januari |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 3 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 298 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0824968717981 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ticket to Ride Nordic Countries - Bordspel - Engelstalig aankoopt