Thuys Stuntstep Jongen Volwassenen Voor Jongesn En Meisjes 68cm x 22cm x 83cm Blauw
- EAN: 8721322421978
- Categorie(n): Loopfietsen
Maak je klaar voor eindeloos plezier met de Thuys Stuntstep Jongen! Deze innovatieve step is speciaal ontworpen voor kinderen van 4 tot 9 jaar en biedt een perfecte combinatie van avontuur en veiligheid. Met een hoogte van 83 cm, een breedte van 22 cm en een lengte van 68 cm, is deze step ideaal voor jonge steppers die graag nieuwe stunts leren of simpelweg rondrijden in de buurt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Stuntstep Jongen Volwassenen Voor Jongesn En Meisjes 68cm x 22cm x 83cm Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 144,95 voor Thuys Stuntstep Jongen Volwassenen Voor Jongesn En Meisjes 68cm x 22cm x 83cm Blauw is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 144,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Gebruik
| Max. belastbaar gewicht | 40 kg |
Eigenschappen
| Aantal wielen | 2 |
| Type banden | Massieve banden |
| Loopfiets opties | Verstelbaar stuur |
Algemene kenmerken
| Merk | Thuys |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| EAN | 8721322421978 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t |
| Taal handleiding | Universeel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | 0 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 9 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Geslacht | Jongens |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Maximale stuurhoogte | 98 cm |
| Maximale zithoogte | 11 cm |
| Minimale stuurhoogte | 83 cm |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 22 cm |
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 83 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Veiligheidswaarschuwingen | Beschermingsmiddelen dragen. Niet gebruiken in het verkeer. |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 69 cm |
| Wielmaat | 125 mm |
EAN
| EAN | 8721322421978 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Stuntstep Jongen Volwassenen Voor Jongesn En Meisjes 68cm x 22cm x 83cm Blauw aankoopt