Thuys Speelkleed Baby Met Boog Educatief Speelmat Liggen Spelen En Zitten Leerzaam Spelen
- EAN: 8721322422975
- Categorie(n): Speelkleden
Creëer een veilige speelomgeving voor je baby met het Thuys Speelkleed Baby met Boog. Dit kleurrijke en educatieve speelmat is ideaal voor het stimuleren van de ontwikkeling van je kleintje. Terwijl je baby liggend of zittend speelt, worden nieuwsgierigheid en motorische vaardigheden op een speelse manier aangesproken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Speelkleed Baby Met Boog Educatief Speelmat Liggen Spelen En Zitten Leerzaam Spelen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,95 voor Thuys Speelkleed Baby Met Boog Educatief Speelmat Liggen Spelen En Zitten Leerzaam Spelen is gemeten op 04-10-2025. De hoogste prijs was € 54,95 op 04-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Productinformatie
| Product lengte | 40.79 cm |
| Product breedte | 31.40 cm |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | 0 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 36 maand |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Stof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type Speelkleed | Speelkleed |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 35 cm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.60 kg |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721322422975 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Speelkleed Baby Met Boog Educatief Speelmat Liggen Spelen En Zitten Leerzaam Spelen aankoopt