Maak de speeltijd van uw kleintje onvergetelijk met het Thuys Schommeldier! Dit prachtige schommeldier in betoverend roze en wit zorgt voor uren speelplezier en stimuleert de verbeelding van uw kind. Met een afmeting van 74*30*69 cm en een zithoogte van ongeveer 44 cm, is dit schommeldier perfect ontworpen voor kinderen vanaf 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Schommeldier Voor Kindjes Rocking Animal For Children Speelgoed Schommeldier bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 147,95 voor Thuys Schommeldier Voor Kindjes Rocking Animal For Children Speelgoed Schommeldier is gemeten op 22-11-2025. De hoogste prijs was € 147,95 op 22-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | 0 |
| Materiaal | Hout |
Fabrieksgarantie
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t |
| Taal handleiding | Universeel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | 0 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Max. belastbaar gewicht | 0 kg |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Touwdikte | 0 mm |
| Touwlengte | 0 m |
| Type schommel | Aanbouwschommel |
| Type schommelzitje | Babyschommel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Voor binnen of buiten | Voor binnen & buiten |
EAN
| EAN | 8721322433490 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Schommeldier Voor Kindjes Rocking Animal For Children Speelgoed Schommeldier aankoopt