Thuys Poppenhuis Houten Poppenhuis Met Meubels Kinderspeelgoed 1 jaar En Ouder Grijs En Blauw
- EAN: 8721322431403
- Categorie(n): Poppenhuizen
Geef de verbeelding van je kind een boost met het Thuys Poppenhuis, een prachtig houten speelgoed dat perfect is voor kinderen van 1 jaar en ouder. Dit stijlvolle poppenhuis in grijs en blauw nodigt uit tot eindeloos rollenspel en stimuleert creativiteit, sociale vaardigheden en taalontwikkeling. Met een tijdloos ontwerp past het poppenhuis prachtig in elk interieur en biedt het een wereld van fantasierijk spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Poppenhuis Houten Poppenhuis Met Meubels Kinderspeelgoed 1 jaar En Ouder Grijs En Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,95 voor Thuys Poppenhuis Houten Poppenhuis Met Meubels Kinderspeelgoed 1 jaar En Ouder Grijs En Blauw is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 94,95 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Thuys |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 6.71 kg |
Productinformatie
| Kleur | Grijs | Blauw |
| Geschikt voor type pop | Poppenhuispop |
| Poppenkast opties | Inclusief meubels |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Thuys |
| EAN | 8721322431403 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | 0 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Inclusief aantal meubels | 20 |
| Inclusief aantal poppen | 2 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N.v.t |
| Materiaal | Hout |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 38 cm |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 61 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken in water waar kinderen kunnen staan en onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 75 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721322431403 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Poppenhuis Houten Poppenhuis Met Meubels Kinderspeelgoed 1 jaar En Ouder Grijs En Blauw aankoopt