Thuys Modelbouw Auto Modelbouw Auto Bouwpakket Modelbouwpakket Volkswagen VW Golf 1cm x 1cm x 1cm Zilver
- EAN: 8721322422357
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Ervaar het ultieme bouwplezier met de Thuys Modelbouw Auto – een prachtig modelbouwpakket van de iconische Volkswagen VW Golf. Deze gedetailleerde bouwset in de kleur Zilver nodigt je uit om je creativiteit en technische vaardigheden te ontdekken. Geniet van de uitdagende, maar ontspannende ervaring van het bouwen van een natuurgetrouwe replica van dit populaire voertuig.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Thuys Modelbouw Auto Modelbouw Auto Bouwpakket Modelbouwpakket Volkswagen VW Golf 1cm x 1cm x 1cm Zilver bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 94,95 voor Thuys Modelbouw Auto Modelbouw Auto Bouwpakket Modelbouwpakket Volkswagen VW Golf 1cm x 1cm x 1cm Zilver is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 94,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Thuys |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Ja |
| Aantal onderdelen | 123 |
| Materiaal | Kunststof |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Volkswagen |
Algemene kenmerken
| Merk | Thuys |
| EAN | 8721322422357 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | * |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Ja |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | 0 |
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Unisex |
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
| Kleur | Zilver |
| Modelbouwschaal | 1:24 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product gewicht | 0.00 kg |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721322422357 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Thuys Modelbouw Auto Modelbouw Auto Bouwpakket Modelbouwpakket Volkswagen VW Golf 1cm x 1cm x 1cm Zilver aankoopt